Dom Turysty Góra Ślęża w zimie zachęca turystów

BLOG

ZAPISZ SIĘ

Co nowego u nas?!

Tego roku zima była wyjątkowo sroga i długa, śnieg na szczycie mogliśmy zobaczyć nawet pod koniec kwietnia! Jednak panujący klimat, śnieg trzeszczący pod nogami a przede wszystkim nieziemskie widoki rekompensowały mrozik.

Zima na Ślęży 2020/2021

Dom Turysty Góra Ślęża Piękna zima, kościółek na ślęży

Deszczowa majówka na Ślęży i pierwsze oznaki wiosny

1 maja zaskoczył Nas ładną pogodą, natomiast już kolejne dni majówki padało bez przerwy. Dobra wiadomość jest taka, że na Górę Ślężę również w końcu, po długiej zimie dotarła wiosna. Wszędzie robi się zielono, a przy drodze można znaleźć nawet prawdziwie wiosenne kwiatuszki.

Magiczny zachód słońca nad Górą Ślężą

Zachody słońca, to taki piękny moment, który zdarza się każdego dnia. Poświęcając chwilkę naszego czasu możemy zobaczyć coś naprawdę magicznego, wystarczy tylko docenić ten moment.

Nowa Strefa Relaksu specjalnie dla klientów Domu Turysty

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wypoczynku w naszej strefie relaksu. Otwarta jest tylko w weekendy, tylko dla naszych klientów.


Jesień i grzybobranie na Ślęży

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich smakoszy i zbieraczy grzybków. Wraz z końcem lata lasy zapełniły się pięknymi okazami wszelakich grzybów. Przy odrobinie cierpliwości można znaleźć naprawdę piękne okazy.

A może by tak...sanki?

Przy takiej ilosci śniegu można nie tylko lepić bałwanki, ale również skorzystać z nieco bardziej emocjonującej rozrywki jak zjeżdżanie na sankach lub jabłuszkach z górki. Niezapomniana zabawa czeka na górze Ślęży.