Pieczątka dostępna przez całą dobę!

Nowa pieczątka schowana pod zadaszeniem znajduje się przed wejściem po schodkach do Domu Turysty. Dostępna całodobowo, więc jeśli nie traficie na godziny otwarcia, a zależy Wam na pieczątce, nic straconego!

Przy takiej ilosci śniegu można nie tylko lepić bałwanki, ale również skorzystać z nieco bardziej emocjonującej rozrywki jak zjeżdżanie na sankach lub jabłuszkach z górki. Niezapomniana zabawa czeka na górze Ślęży.

A może by tak...sanki?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich smakoszy i zbieraczy grzybków. Wraz z końcem lata lasy zapełniły się pięknymi okazami wszelakich grzybów. Przy odrobinie cierpliwości można znaleźć naprawdę piękne okazy.

Jesień i grzybobranie na Ślęży


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wypoczynku w naszej strefie relaksu. Otwarta jest tylko w weekendy, tylko dla naszych klientów.

Nowa Strefa Relaksu specjalnie dla klientów Domu Turysty

Zachody słońca, to taki piękny moment, który zdarza się każdego dnia. Poświęcając chwilkę naszego czasu możemy zobaczyć coś naprawdę magicznego, wystarczy tylko docenić ten moment.

Magiczny zachód słońca nad Górą Ślężą

1 maja zaskoczył Nas ładną pogodą, natomiast już kolejne dni majówki padało bez przerwy. Dobra wiadomość jest taka, że na Górę Ślężę również w końcu, po długiej zimie dotarła wiosna. Wszędzie robi się zielono, a przy drodze można znaleźć nawet prawdziwie wiosenne kwiatuszki.

Deszczowa majówka na Ślęży i pierwsze oznaki wiosny

Dom Turysty Góra Ślęża Piękna zima, kościółek na ślęży

Zima na Ślęży 2020/2021

Tego roku zima była wyjątkowo sroga i długa, śnieg na szczycie mogliśmy zobaczyć nawet pod koniec kwietnia! Jednak panujący klimat, śnieg trzeszczący pod nogami a przede wszystkim nieziemskie widoki rekompensowały mrozik.

Co nowego u nas?!

ZAPISZ SIĘ

BLOG

Dom Turysty Góra Ślęża w zimie zachęca turystów